Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tilamme sijaitsevat Riihimäellä hyvien kulkuyhteyksien varrella.

Posti- ja käyntiosoite
Konepajankatu 11
11710 Riihimäki

Puhelin
+358 19 77 485

Sähköpoti
myynti@tanreco.fi

 

Verkkolaskutusosoite: 003709179588
Operaattori: Basware (BAWCFI22)
OVT-tunnus: 003709179588  

Y-tunnus
0917958-8

Tiimimme

Mika Toivakka

Toimitusjohtaja, merkintälaitteet,
työstönesteet ja voiteluaineet
+358 40 770 6075
mika.toivakka@tanreco.fi

 

Juha Jurvelin

Standardiosat ja
voimansiirtokomponentit
+358 50 433 9427
juha.jurvelin@tanreco.fi

 

Teemu Virtanen

Suunnittelu, kappaleen kiinnitys
ja käsittely
+358 46 920 0075
teemu.virtanen@tanreco.fi

 

Kari Torikka

Huolto
+358 400 999 296
kari.torikka@tanreco.fi

 

Matti Lehtinen

Merkintälaitteet, voimansiirtokomponentit
+358 50 466 5654
matti.lehtinen@tanreco.fi

Minna Sainio

Taloushallinto, laskutus & reskontra
+358 40 538 8846
minna.sainio@tanreco.fi

 Yhteydenotto
 Tilaus